משלוחים מעל 299₪ חינם, אספקה בין 2-4 ימי עסקים. ייתכנו עיכובים עקב המלחמה

babyzone

It's a NewBorn Baby Kids World

הרשמה לניוזלייטר של בייביזון

הירשמי לניוזלייטר שלנו וקבלי עדכונים על המבצעים הכי חמים ו10% הנחה לקנייה ראשונה

סדין לעריסה

כל מה שחשוב לדעת על סדין לעריסה

לרוב, בחודשים הראשונים ישכב התינוק בעריסה כשגודלה הקטן יעניק לו תחושת ביטחון. פעמים רבות העריסה מושכרת מגורמים שונים המציעים את השירות בתשלום סמלי אך למצעים ההורים צריכים לדאוג. סדין לעריסה שונה במידותיו מזה שמתאים למיטה ועל אף שהוא יהיה שימושי לתקופה קצרה יחסית, מומלץ לדאוג שיהיו שניים בבית.

כל תינוק הוא מיוחד אך כל התינוקות נוטים לפלוט וכתוצאה מכך ללכלך את המשטח שתחתם. דרך טובה להתמודד עם כך היא לעטוף את המזרון בחיתול טטרה או פלנל או בסדינית באזור הראשון. יש לשים לב כי על הבד להיות מתוח היטב וכי מומלץ להשכיב את התינוק על הבטן בשעות הערות ותחת השגחה.

ההבדל בין סדין לעריסה ולמיטה

תינוקות יכולים לגדול גם כשהם ישנים במיטה או ב”מטחברת”, אך רוב ההורים מגלים שהעריסה נוחה מאד לשימוש כשהיא יכולה להיות המקום הבלעדי בו התינוק ישן או מקום נוסף שנמצא בחדר אחר מהחדר בו התינוק ישן בלילה. במקרה שההורים כבר רכשו או הביאו גם מיטה לתינוק, יהיה עליהם לדאוג למצעים נפרדים לכל אחד ממקומות השינה.

למעשה, ההבדל בין סדין לעריסה או למיטה הוא בגודל. בשניהם יש צורך בהתאמה למידות המזרן, חשוב שהסדין יוכל להיות מתוח היטב ושניהם יהיו עשויים כותנה נעימה שכיף לתינוק לשכב עליה. מבחינת העיצוב, אצלנו באתר תמצאו סדינים יפיפיים שכיף להשתמש בהם ושמכניסים אווירה נעימה לסביבת התינוק.

האם יש צורך גם במגן ראש?

עריסת או מיטת התינוק צריכה להיות נקייה ככל האפשר מבחינת צעצועים ופריטים. הסיבה לכך היא בטיחות התינוק ועל אף שכיף להסתכל על מיטות מקושטות בבובות, כשהתינוק ישן, אלה צריכות לצאת החוצה. קניית המצעים צריכה להתחשב לא רק באסתטיקה אלא קודם כל בבטיחות ולכן חשוב שאלו יתאימו במידותיהן, ללא תזוזה (גם כשהתינוק זז).

בנוגע למגן ראש, על פי הוראות הבטיחות וההמלצות של “בטרם”, אין צורך במגן ראש למיטה. אלו שרוצים להשתמש במגן ולמנוע מהתינוק לפגוע עם ראשו ישירות בדפנות העריסה או המיטה (וזאת כיוון שהתינוקות נוטים לזוז הרבה בשנתם, גם כשהם שוכבים על גבם), יש להקפיד שהמגן יהיה צמוד היטב, מהודק, דק ושהשרוכים יהיו מוחבאים כך שהתינוק לא יוכל להגיע אליהם.

הוספת את המוצר לעגלת הקניות שלך

שימי לב ❤️, המשלוח חינם בקניה מעל 299₪